Новини підприємства

 • 24 Вересень

  Практикум для студентів!

    23 вересня відбулося практичне заняття студентів 4 курсу, які навчаються на спеціальності “Геодезія та землеустрій” Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА за підтримки ДП “Вінницький інститут землеустрою”.

   

  На даному заході  працівниками державного підприємства було продемонстровано в роботі:

  - тахеометр SOKKIA SET 500;

  - GPS приймач Trimble R3;

  - GPS-приймач  GS 08 plus з контролером Leica CS 10 3,5G;

  - методи зйомки даними приладами та можливості взаємодію між ними;

  - надано можливість студентам провести обміри земель в реальних умовах.

  Важливим моментом для майбутніх спеціалістів є поєднання теорії і практики. Здобуті знання та навички допоможуть закріпити теорію, яку студенти отримали в своєму навчальному закладі та підготують їх до реального застосування уже на виробництві.

  Інститут завжди готовий поділитись досвідом та практичними навичками!

   


 • 10 Вересень

  Аукціони вересень 2019р.

       ДП “Вінницький інститут землеустрою”  активно займається підготовкою землевпорядних документацій, а також проведенням земельних торгів з продажу права власності, права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного с/г виробництва, а також права оренди водного фонду для рибогосподарських потреб.

   
  Інформація по запланованим електронних земельних торгах продажу права оренди земельних ділянок  с/г призначення для ведення товарного с/г виробництва:
  16 вересня - 5 земельних ділянок  на загальну площу 41,55 га на території Вінницької області; 
  17 вересня – 2 земельні ділянки на загальну площу 33,38 га на території Вінницької області;
  18 вересня – 3 земельні ділянки на загальну площу 32,47 га на території Вінницької області;
  19 вересня – 4 земельні ділянки на загальну площу 14,76 га на території Вінницької області;
  20 вересня – 5 земельних ділянок на загальну площу 19,58 га на території Вінницької області;
  23 вересня – 5 земельних ділянок на загальну площу 60,2 га на території Хмельницької області;
  24 вересня – 5 земельних ділянок на загальну площу 80,55 га на території Хмельницької області;
  30 вересня – 4 земельні ділянки на загальну площу 43,54 га.

        

  Інформація по запланованим земельних торгах продажу права оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб:
  20 вересня – 1 земельна ділянка площею 0,4109 га на території Хижинецької ОТГ Вінницької області; 

  08 жовтня 
  16,8767 га Куницька сільська рада Крижопільський район Вінницької області;
  9,4058 га Балабанівська сільська рада Оратівського району Вінницької області;
  12,1589 га Красненьківська сільська рада Іллінецького району Вінницької області.


  Варто зазначити, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів.
  Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів. 
   Здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.

  До відома учасників: 

  Відомості про земельні ділянки, а також інформацію про виконавця земельних торгів можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та на сайті OpenMarket (https://land.setam.net.ua/ ). 


 • 28 Серпень

  Привітання з днем Незалежності України

  Державне підприємство «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» щиро вітає всіх українців із національним святом — Днем незалежності України!

  Це важливе свято для всієї нашої країни і кожного громадянина.
  Бажаємо благополуччя, родинного щастя, міцного здоров'я, мирного неба над головою, сил і впевненості у світлому майбутньому нашої улюбленої України!

  Нехай мрія про краще життя окриляє на нові звершення, на нові добрі справи в ім'я нашої України та її майбутніх поколінь.
  З великим святом всіх нас!


 • 22 Серпень

  Конференція Hi-Target та DRONE.UA

  21 серпня відбулася конференція на базі ДП “Вінницький інститут землеустрою” присвячена сучасним геодезичним рішенням від компанії  Hi-Target та DRONE.UA.

  Даний захід розпочав начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області  Козак Ю.В., який зазначив, що передові технології дають свій результат, успішні та фахові підприємства повинні працювати якісним та надійним інструментом.

  Разом з цим директор ДП “Вінницький інститут землеустрою” Ярославський Я.І., підкреслив, що за даними зустрічами майбутнє. Матеріально-технічна база підприємства завжди оновлюється сучасними високоточними GPS приладами та комп’ютерним обладнанням, оргтехнікою.

  Такі зустрічі надають нову інформацію, розвивають професійні навики інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників.

  Завдання підприємства - надати замовнику якісно та швидко послугу по розробці землевпорядної документації.

  Конференцію відвідали представники різних землевпорядних організацій області, які мали змогу ознайомитися з сучасною технікою.

  Представники компанії Hi-Target Ukraine  презентувати новітні тахеометри та GPS прилади, а також програмне забезпечення до них як воно працює в реальному часі.

  Компанія DRONE.UA,  яка є найбільшим системним інтегратором у сфері безпілотних рішень в Україні представила послуги та обладнання для геодезичних і топографічних підприємств.

  Було представлено велику лінійку квадрокоптерів, безпілотних літаків, сенсорів, програм, а також промислові рішення для різних галузей виробництв, в тому числі сільськогосподарських потреб.

  Дана зустріч не пройшла без практичної частини із залученням новітньої техніки в роботі.

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” завжди готові до професійного розвитку своїх працівників, нових заходів та майбутніх рішень в землевпорядній сфері.

   


 • 8 Серпень

  Конференція 21 серпня 2019 року

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує взяти участь у конференції присвяченій сучасним геодезичним рішенням від компанії  Hi-Target.

  Метою конференції є обмін інформацією, ідеями і досвідом у галузях геодезії, також можна буде ознайомитися із новітньою технікою.

  У конференції приймуть участь представники компанії DRONE.UA та Hi-Target Ukraine.

  Для участі в конференції запрошуються молоді науковці, інженери, спеціалісти та фахівці геодезичної галузі.

  21 серпня 2019 року о 13-00 на базі ДП “Вінницький інститут землеустрою”

  м. Вінниця, вул.Келецька 63, 5 поверх, актова зала.

  Участь у заході є безкоштовною.


 • 25 Липень

  Аукціони на серпень 2019р.

      ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах, а також у електронних земельних торгах у формі аукціону, на електронному майданчику  ДП “СЕТАМ”, з продажу прав оренди на земельні ділянки.

  Вашій увазі пропонується продаж права оренди на 34 земельні ділянки сільськогосподарського призначення  державної, комунальної власності  загальною площею 362,4738 га на території  Вінницької та 4 ділянки загальною площею 108,8611 га на території Хмельницької області. Термін оренди вищезазначених ділянок 7 років.

  Також продаж права оренди  4-х  земельних  ділянок  водного фонду, загальна площа яких складає 38,6086 га, термін оренди 20 років, з цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб.

  Відомості про земельні ділянки, а також інформацію про виконавця земельних торгів можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та на сайті OpenMarket (https://land.setam.net.ua/ ).

  На офіційному веб-сайті Держгеокадастру можна переглянути місцезнаходження земельної ділянки на Публічній кадастровій карті та ознайомитися з документами і матеріалами на лот.


 • 5 Липень

  Робочі будні геодезистів!

     Робочі будні інженерів геодезистів ДП “Вінницький інститут землеустрою”  проходять із відкриттям нових горизонтів роботи.

  При виїзді на місцевість, аналізують території, проводять виконавчі геодезичні зйомки. 

  Геодезист – це професія польового, виїзного плану, однак потрібно пам’ятати, що вона є відповідальною при розробці землевпорядної документації.

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” в своїй роботі використовує найсучаснішу техніку, починаючи від автомобілів та закінчуючи приймачами GNSS RTK Leica GS 07, 08.

   

  Для підприємства завжди в пріоритеті зробити гарні умови для роботи працівникам, а для замовників виконати роботу: якісно на вищому рівні, швидко, за помірну ціну.


 • 18 Червень

  Червень Аукціони 2019р.

  Шановні учасники!

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує громадян, фермерів, сільськогосподарські підприємства взяти участь у електронних земельних торгах.

  За результатами проведення укладається договір оренди земельної ділянки з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів.

  Вашій увазі хочемо запропонувати лоти, які відбудуться в червні 2019 року - це продаж права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ізясласького, Ярмолинецького, Віньковецького, Чемеровецького районів Хмельницької області загальною площею 152,4590 га.

  Також на території Вінницької області буде представлено до продажу права оренди по 16-ти земельним ділянкам загальною площею 163,9427 га.

   

  Відомості про земельні ділянки можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та на сайті OpenMarket (ДП “СЕТАМ” https://land.setam.net.ua/

   

   Наявність конкуренції — основа аукціону.


 • 7 Травень

  Земельні торги квітень 2019р.

        За результатами земельних торгів, що проведено ДП “Вінницький інститут землеустрою” у квітні, продано право оренди та право власності по 26 земельним ділянкам  загальною площею 160, 5710 га , а саме:

  • продаж права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на загальну площу 160,5172 га;
  • продаж права власності та права оренди  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  комунальної  власності на загальну площу   0,0538 га.

  Стартовий розмір продажу земельних ділянок становив  553 304,47 грн.

  Кінцевий продаж лотів зафіксував ціну  1 596 598,59 грн.

   

  Зокрема слід відзначити продаж права оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної  власності, загальною площею 10,4241  га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані  на території Олександрівської сільської ради  Томашпільського району.  Стартовий розмір орендної плати становив 12 769,40 грн., кінцева орендна плата, яку орендарі будуть сплачувати щорічно до бюджету місцевої ради склала 197 104,46 грн.,  що майже в п’ятнадцять разів більше від очікуваної (стартової) суми орендної  плати.

  Враховуючи вищезазначене середній розмір орендної плати за 1 га становить 18 908,54 грн.

  Зазначені кошти щорічно надходитимуть до місцевого бюджету та слугуватимуть фінансовим ресурсом для розвитку території.

   

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує до участі у земельних торгах, які відбудуться у травні 2019 року по 24 земельним ділянкам на загальну площу 130,3360 га.

   

  Відомості про земельні ділянки можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та на сайті OpenMarket (ДП “СЕТАМ” https://land.setam.net.ua/


 • 7 Травень

  Привітання з ВЕЛИКОДНЕМ

  Велика Пасха — свято всіх християн.
  У такий святковий день хочеться побажати добра, здоров’я, миру, процвітання усім.
  Нехай кожен день ваш дім наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям.
  Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.
  Зі Святом Пасхи!
  І нехай Господь благословить і береже вашу родину!
  Христос Воскрес!


 • 27 Березень

  Посівна кампанія - геодезичні роботи 2019р.

     Завдяки сприятливим погодним умовам у 2019 році посівна кампанія розпочалася на місяць раніше, ніж минулого року.

  Фермери та сільськогосподарські виробники вийшли всі в поле. Інженери геодезисти також вчасно та якісно виконують замовлені землевпорядні та геодезичні роботи, щоб  була можливість вчасно провести весняно-польові роботи.

   

  ДП “Вінницький інститут землеустрою”, а саме команда кваліфікованих фахівців інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів проведе наведені нижче роботи на земельній ділянці:

   

  • розробка проектів відведення земельної ділянки;
  • поділ та об’єднання земельних ділянок;
  • винос меж земельної ділянки в натуру (на місцевість);
  • розбивку на квартали території;
  • винос та проектування польових доріг;
  • топографо – геодезичні плани 1:2000.

  Працівники підприємства користуються електронними GPS  Leica, в яких висока точність та надійність, що забезпечує належну якість виконуваних робіт.


  Довідково:

  Результатом встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) є не тільки відображення поворотних точок, а і розроблена документація із землеустрою.

   


 • 7 Березень

  Привітання з Днем землевпорядника

  Шановні працівники землевпорядної служби!

  У цей чудовий весняний день щиросердно вітаю Вас та очолюваний Вами колектив з нагоди професійного свята – ДНЯ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА! 

  Наша професія завжди користувалася повагою, оскільки присвячена безцінному скарбу держави, нашій святині та годувальниці – українській землі.

  Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини. 

  За останні роки зроблено чимало, але багато ще і потрібно зробити.

  Тому бажаю терпіння, працьовитості, легкості у прийнятті рішень, сімейного благополуччя і безмежної любові.

   

   

   З повагою та

  за дорученням колективу                                                                   Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ


 • 7 Березень

  Привітання з весняним святом 8-го березня

  Дорогі жінки! 

  Вітаю Вас із цим чудовим весняним святом 8-го березня.

  Хочу побажати в це чудове свято поваги і розуміння від колег, захоплення і уваги від оточуючих, любові й теплоти від рідних сердець, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі.

   Бажаю справжнього жіночого щастя і нев'янучої краси.

   

  З найкращими побажаннями,   

  директор Вінницького інституту землеустрою                                Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ


 • 20 Лютийй

  Земельні торги на березень 2019 року

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує до участі у земельних торгах, а також електронних земельних торгах на платформі OpenMarket, які відбудуться у березні 2019 року.

  На території Вінницької області право оренди:

  • 7  земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на загальну площу 58,7392 га;
  • 4 земельних ділянки для водогосподарських потреб загальною площею 24,4841 га;

  Продаж права власності:

  • 2 земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості загальною площею 25,6789 га;
  • 6 земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на загальну площу 0,0390 га.

  На території Хмельницької області право оренди:

  • 6 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на загальну площу 115,4590  га.

   

  Ознайомитися з інформацією про торги  можна на сайті http://land.gov.ua/     та електронні торги land.setam.net.ua

   


 • 4 Лютийй

  Виїзди до Тростянецького та Козятинського районів

     Працівниками підприємства постійно здійснюються виїзди до районів області. Робота стосується не тільки проведення геодезичної зйомки, а і роз’яснення різних питань по напрямку.

  Так, в січні 2019 році були здійснені виїзди начальником відділу Ковальовою Л.М., до Тростянецького та Козятинського районів.

  На даних заходах були присутні землевпорядники сільських рад та начальники відділів Держгеокадастру у Вінницькій області.

  Розглядалося багато питань, а саме:

  -         встановлення меж населених пунктів та внесення відомостей до Державного земельного кадастру;

  -         розроблення нормативно грошової оцінки населених пунктів;

  -         інвентаризація земель населених пунктів.

  Також велика увага була приділена спірним питанням, розглянуто можливі способи  їх вирішення.

   

  Додатково:

  Порядок оформлення та перелік необхідних документів можна переглянути на сайті підприємства в розділі “Послуги” http://vinzem.com/services.

   

   


 • 23 Січень

  Отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

    З 2019 року отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки не потребує значних затрат часу та коштів. Замовити його можна online за посиланням https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

  Разом з цим відпадає необхідність складання технічних документацій з оцінки по окремим земельним ділянкам сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 105 впродовж 2018 року проводились роботи по проведенню загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, яка вже затверджена наказом Мінагрополітики України від 16.11.2018 № 552 та набуває чинності з 1 січня 2019 року.

  Вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).  

  Всі дані про загальнонаціональну нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення зведено в єдиний масив та створено портал-дзеркало із можливістю онлайн-розрахунку нормативної грошової оцінки як по зареєстрованим у Державному земельному кадастрі земельним ділянкам, так і по несформованим об’єктам.

  Довідково: надання відомостей про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення здійснюється відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про оцінку земель» у формі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку.

  Ознайомитись з роботою порталу за посиланням https://ngo.land.gov.ua/uk/.


 • 29 Грудень

  Привітання з Новорічними святами!

  Шановні колеги, друзі, партнери!

  Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

  Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла і надії.

  Нехай наполегливість Вас завжди веде вперед, а завзятість і єдність допомагають будувати сильну країну.

  Нехай старання всі будуть плідними, чітка мета, впевнена мрія.

  Процвітання, стабільність і надійність служать Вам, як вірних три кита. 

  Зичу міцного здоров’я, успіхів у роботі, родинного щастя, достатку і благополуччя.

  Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та удача.

   

  З повагою,

  директор Вінницького інституту землеустрою

  Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ


 • 28 Грудень

  Підсумкова нарада з питань виробничої діяльності підприємства за 2018 р.

      26 грудня 2018 року у державному підприємстві “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” проведено підсумкову нараду з питань виробничої діяльності підприємства за 2018р.

  Засідання розпочав Козак Ю.В., начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

  Відмітив, що ДП ”Вінницький інститут землеустрою” являється найбільш потужним землевпорядним підприємством в області і одним з провідних в державі.

  Директор підприємства Ярославський Я.І., окреслив  основні здобутки та підсумки роботи підприємства, а також визначив основні завдання та стратегію розвитку підприємства у 2019 р.

  Також повідомив, що за Національним бізнес – рейтингом України ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” визнано “Лідером року 2018” із врученням національного сертифікату.

  За минулий рік нашим інститутом на високому професійному рівні розроблено близько 9 тисяч землевпорядних документацій. В тому числі 2,5 тисяч проектів землеустрою і майже 4 тисячі технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та інших документацій.

  Успішно освоєно технологію і розробляються технічні документації з нормативно грошової оцінки земель населених пунктів.

  Внесено 157 меж населених пунктів до Державного земельного кадастру на території Вінницької області.

  На високому професійному рівні проведено земельні торги по 149 ділянках на площу понад 1390 га державної і комунальної власності на території Вінницької та Хмельницької областях.

  За результатами  проведення земельних торгів до місцевих бюджетів надійшло біля 14 млн. грн.

    Проведено перші електронні земельні торги ONLINE – що являється одним з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою наше підприємство.

  Сучасна комп’ютерна та копіювально-розмножувальна техніка дозволяє на високому рівні в кольорах виготовляти різного роду картографічні матеріали.

  Зроблено чимало:

  • Активно працює Центр надання землевпорядних та земле оціночних послуг;
  • впроваджено систему внутрішнього документообігу “Інститут документ”;
  • інститутом здійснюється Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (земельні ділянки);
  • запроваджено електронний архів;
  • активно працює гаряча лінія та сайт Інституту, всебічно надаються роз’яснення та консультації.

   

  Вже традиційно під час підведення підсумків діяльності підприємства не обійшлося без подяк та нагород.

  Кращих працівників було відзначено Грамотами та Подяками за віддану та сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Новорічних свят.

  Кубки були вручені і відділам комплексного проектування за результативну та активну роботу в 2018р.

  По завершенні Ярослав Іванович подякував всім за плідну і результативну роботу та привітав з наступаючими Новорічними святами.

   


 • 26 Грудень

  Новорічний ранок 2018р.

     21 грудня для дітей працівників ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” пройшов святковий Новорічний ранок.

  На грандіозне свято – "Новорічну ялинку" прийшло багато діток, яких  порадував танцювальний сюрприз за участі танцівників школи спортивного бального танцю “Грація”, а також вітав та веселили казкові аніматори.

  Дітки активно приймали участь у новорічних конкурсах та отримали гарні подарунки.

  Створена новорічна атмосфера для дітей є найважливішим найбільш чарівним казковим дійством.  

  Святкування Новорічного дитячого ранку стало чудовою традицією нашого підприємства.


 • 21 Грудень

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” проведено перші електронні земельні торги, в системі OpenMarket

      Перші лоти електронних торгів успішно проведено!

  Організатором яких було Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області та виконавець ДП “Вінницький інститут землеустрою”, які відбулися 19 грудня 2018 року.

  Було продано право оренди на 2 земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 10,7 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Стартовий розмір орендної плати становив 16 тис. 206 грн., а кінцева орендна плата, яку орендарі будуть сплачувати щорічно до бюджетів місцевих рад Вінниччини склала 55 тис.680 грн. Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів у тричі більше від очікуваної (стартової) суми орендної  плати.

  Додатково:

  Важливим етапом запровадження електронних земельних торгів стало доопрацювання Державного земельного кадастру та розробка окремого модулю аукціонів, що стало можливим за підтримки програми EGAP, яка виконується Фондом Східна Європа.

  Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Держгеокадастру України http://land.gov.ua.

   


 • 10 Грудень

  Аукціон на SmartTender

      Проведення земельних торгів ONLINE – одне з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою наше підприємство.

  Вже сьогодні кожен громадянин може стати учасником аукціону на всі доступні для оренди землі державної власності на одному інтерфейсі.

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує до участі у земельних торгах на електронному торговельному майданчику SmartTender, які відбудуться у грудні 2018 року.

  Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 14.2126 га, кадастровий номер: 0524180600:01:003:0211, цільове призначення: 01.01. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, ділянка розташована  на території Будянської сільської ради Тростянецького району Вінницької області.

   

  Час проведення земельних торгів  27.12.2018, 10:03

  Електронний торговий майданчик  https://smarttender.biz

   

  Ознайомитися з повною інформацією про торги можна на сайті http://land.gov.ua/.

  Електронні торги land.setam.net.ua, електронний торговий майданчик  https://smarttender.biz.

   

   


 • 23 Листопад

  Земельні торги на грудень 2018 року

     ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує до участі у земельних торгах, а також електронних земельних торгах на платформі OpenMarket, які відбудуться у грудні 2018 року.

  На території Вінницької області право оренди:

  • 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення на загальну площу 89,87 га;
  • 2 земельні ділянки для будівництва та обслуговування торгівлі на загальну площу 0,2024 га;
  • 1 ділянка для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку площею 2,9861 га.

  Продаж права власності:

  • 2 земельні ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості загальною площею 25,6789 га;
  • 6 земельних ділянок для будівництва та обслуговування торгівлі на загальну площу 0,2914 га.

  На території Хмельницької області право оренди:

  • 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства на загальну площу 141,25 га.

   

  Ознайомитися з інформацією про торги  можнана на сайті http://land.gov.ua/ та електронні торги land.setam.net.ua

   


 • 16 Листопад

  День працівника сільського господарства

  Шановні працівники сільського господарства Вінничини!

  Сердечно вітаю Вас з професійним святом  — З Днем працівників сільського господарства!

  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.

  Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя, нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, а дощі вчасними.

  Бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі.

  Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку.

  Зі святом!!!

   


 • 1 Жовтень

  Земельні торги ДП Вінницький інститут землеустрою

  З початку року ДП “Вінницький  науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”  проведено  земельні торги з продажу права оренди та права власності на  108 земельних ділянок  загальною площею 979 га.

        Переваги земельних торгів можна побачити на прикладі:

  • Аукціон № 13222 лот № 25613 земельна ділянка площею – 55,4365 га на території Копіївської сільської ради Тульчинського району.
  • Аукціон № 12922 лот № 25044 земельна ділянка площею – 0,0969 га на території Якушинецької ОТГ Вінницького району.

  Для участі в земельних торгах реєструвалося від 6-и до 11-ти учасників на лот.

  За результатами конкурентного змагального процесу у ході торгів ціна продажу права оренди земельних ділянок збільшилася в 4 та 34 рази відповідно.

  Скориставшись конкурентним способом передачі в користування вільних земельних ділянок Якушинецька ОТГ Вінницького району отримуватиме замість 5,0 тис. грн. 172,36 тис. грн. щорічно, а Копіївська сільська рада Тульчинського району замість 139,5 тис. грн. відповідно 520,98 тис. грн..

  Маючи практичний досвід з організації та проведення земельних торгів, ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» запрошує до співпраці всіх зацікавлених осіб.


 • 25 Вересень

  Колегія 21 вересня 2018 року

  В приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області 21 вересня 2018 року відбулося засідання колегії.

  На порядок денний виносились наступні питання:

  - стан підготовки та проведення земельних торгів;

  - про стан виконання розпорядження КМУ від 31.01.2018 №60-р щодо передачі земельних ділянок с/г призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад;

  - надання адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру;  

  - стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО;

  - стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції, виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян, народних депутатів України та запитів на публічну інформацію.

  Заслухавши доповідачів, членів колегії, та співдоповідачів було визнано роботу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області задовільною.

  Також було наголошено про невідкладне виконання робіт по встановленню меж населених пунктів та внесення їх до бази Державного земельного кадастру, проведення нормативно грошової оцінки населених пунктів.

   


 • 6 Вересень

  Сезон закладки нових садів пропонуємо розпочати з ДП “Вінницький інститут землеустрою"

   

  Закладання промисловго саду включає ряд технологічних операцій як:

  1. Пошук земельної ділянки з відповідними характеристиками та комунікаціями;
  2. Ґрунтове – агрохімічне обстеження; 
  3. Розбивка земельного масиву (ділянки) та планування;
  4. Організація робіт на земельній ділянці.
  5.  

  ДП “Вінницький інститут землеустрою”, а саме команда кваліфікованих фахівців інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів проведе наведені нижче роботи на земельній ділянці:

  • розбивку на квартали території;
  • проектування польових доріг та магістралей;
  • позначення місць садіння кожного дерева (куща);
  • схематичне нанесення водовідведення;
  • топографо – геодезичний план  1:2000.
  •  

  Працівники підприємства користуються електронними GPS Leica, в яких висока точність та надійність, що забезпечує належну якість виконуваних робіт.

   

  Довідково:

  Ділянка, призначена під інтенсивний сад, повинна мати вирівняний рельєф із невеликим ухилом (до 3–5 °C), без западин, улоговин, замкнутих знижень, заболоченості, оголення, підвищеної щільності ґрунту або окремих його верств.          
   


 • 27 Серпень

  Привітання з Днем незалежності України

    Колектив державного підприємства «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» сердечно вітає всіх із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

  Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

  Від усієї душі зичемо вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту народу.

  Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.


 • 27 Липень

  Виробнича нарада в Мурованокуриловецькому районі

      24 липня 2018 року в приміщенні Мурованокуриловецької районної державної адміністрації за ініціативи Мурованокуриловецького відділу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області проведено нараду щодо виготовлення технічних документацій по поновленню нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів.

  В нараді приймали участь голови та землевпорядники сільських рад району, начальник відділу № 4 ДП “Вінницький інститут землеустрою” Левошко Л.І.

  Учасників наради  було проінформовано про етапи виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та необхідність внесення до Державного земельного кадастру меж населених пунктів.

  Також було наголошено про необхідність уточнення сільськими радами затвердження в 90-х роках меж населених пунктів на сесіях районної ради. 

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” активно займається встановленням меж населених пунктів та їх нормативно-грошовою оцінкою.

  Тільки за останній тиждень внесено до Державного земельного кадастру інформацію про 15-ть меж населених пунктів та підготовлено 16-ть документацій з нормативно-грошової оцінки.


 • 23 Липень

  Встановлення меж Якушинецька ЗОШ I-III ступенів

      Одним із пріоритетних завдань для підприємства є внесення до Державного земельного кадастру інформації  про заклади освіти.

  Для прикладу, сьогодні ДП «Вінницький інститут землеустрою» вирішує соціальні питання, що стосуються Якушинецької ОТГ - Встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Якушинецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  Саме реєстрація в Державному земельному кадастрі і, як наслідок, реєстрація речового права є важливим чинником гарантування і захисту прав користувачів, забезпечує офіційне визнання і юридичне закріплення державою прав на нерухоме майно.


 • 18 Липень

  Земельні торги 10 липня Хмельницька область

     ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» 10 липня 2018 року, вперше, проведено земельні торги з продажу права оренди 3-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Хмельницької області.

  За результатами торгів реалізовано право оренди одної земельної ділянки площею 104,9293 га на території Ілляшівської сільської ради Старокостянтинівського району. В ході торгів стартова річна орендна плата, що становила – 268, 7 тис. грн. зросла до 1 млн. 354 тис. грн.

  Також реалізовано право оренди двох земельних ділянок площею 30,00 га і 46,60 га на території Нетечинецької сільської ради Віньковецького району. При стартовій річній орендній платі 37, 6 тис. грн. та 61,6 тис. грн. відповідно, за результатами торгів по даних лотах  річна орендна плата становитиме 380,2 тис. грн. і 620 тис. грн.

  Загалом до бюджетів Ілляшівської та Нетечинецької сільських рад щорічно надходитиме орендна плата в сумі 2 млн. 354 тис. грн., що на майже на 2,0 млн. грн. більше від стартової річної орендної плати.

  До кінця 2018 року ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» планує провести земельні торги на території Хмельницької області ще по 35-и земельних ділянках.

  Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до участі в земельних торгах.


 • 26 Червень

  Електронні земельні аукціони

    Електронні земельні торги, пілотний проект із запуску яких реалізує команда Уряду, будуть відбуватись, зокрема, на платформі ProZorro.Продажі. Відповідні зміни до постанови №688 Кабінет Міністрів ухвалив на засіданні 20 червня.

  Передбачено, що Держгеокадастр, як організатор торгів, зможе використовувати зовнішні електронні майданчики для реалізації прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної форми власності. Різноманіття точок входу для потенційних покупців підвищить рівень транспарентності процесу, а онлайн-формат торгів дозволить залучити максимальну кількість учасників, зокрема новий пул покупців, які вже є постійними користувачами системи ProZorro.Продажі. Зараз відбувається налаштування торгових процедур відповідно до вимог Земельного кодексу, який регулює порядок проведення земельних торгів.

  «За останні п’ять років кількість земельних ділянок, права на оренду яких були реалізовані шляхом аукціону, зросла в 31 раз, а конкурентний формат набуття цього права став фактично безальтернативним для учасників ринку. При запуску електронних торгів ми спираємося на готову інфраструктуру ProZorro.Продажі, яка вже успішно працює, що дозволить нам оперативно відійти від архаїчного формату проведення торгів та оптимізувати витрати часу та ресурсів для запуску аукціонів онлайн, – відзначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк. – Також ми нарешті позбавляємось обмежень територіального принципу, який передбачає фізичну присутність покупця на місці проведення аукціону і є суттєвим обмежуючим фактором інтенсифікації торгів».

  «Запуск відкритої оренди землі на майданчику ProZorro.Продажі – це найбільш безпечний і послідовний спосіб розвитку ринку землі в цілому. Ця система забезпечила прозорий продаж активів вже на 9 мільярдів гривень. А кожний другий аукціон з оренди майна в ProZorro. Продажі проходить з ростом ціни на 80%, – відзначив Максим Нефьодов, перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. – Запуск пілотного проекту з оренди землі в системі – це можливість проводити аукціони з оренди чесно, відкрито і справедливо – згідно з високих стандартів системи ProZorro.Продажі. Це повністю змінює правила гри на ринку і забезпечує ефективний інструмент розвитку місцевих громад».

  У 2017 році на земельних торгах було реалізовано 1837 прав оренди на земельні ділянки загальною площею 42,5 тис. гектарів. У результаті місцеві бюджети отримали 118,7 млн гривень. Середня орендна ставка, що формується на торгах, за останні 5 років збільшилася на понад 10 процентних пунктів та за підсумками 2017 року склала 14,73%. За перші 6 місяців 2018 року цей показник уже підвищено до 18,75%

  Довідково

  Порядок продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах у формі аукціону встановлений главою 21 Земельного кодексу України.

  Порядок реалізації пілотного проекту з проведення електронних земельних торгів було затверджено постановою КМУ від 21 червня 2017 року № 688.

   

   


 • 7 Червень

  Актуальні проблеми розвитку земельних відносин: сьогодення і перспектива

  04 червня відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми розвитку земельних відносин: сьогодення і перспектива» де взяли участь працівники ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою.

  Розглядались ряд актуальних проблем сьогодення, серед яких:

  - проблема формування легалізації права власності на землю, а це і проблема комунальної власності, власності об’єднаних територіальних громад, державної власності;

  - проблема ефективного управління земельними ресурсами;

  - проблема земельного кадастру, а саме наявності подвійної реєстрації землі в державному земельному кадастрі;

  - наукові засади удосконалення інституційного середовища системи землеустрою в Україні;

  - обмеження у використанні земель навколо режимоутворюючих об’єктів;
         -    професія землевпорядник на ринку праці: стан та проблеми попиту і пропозиції; 

  -    екологічна складова використання земель сільськогосподарського призначення.

  Представник нашого підприємства виступав з доповіддю «Застосування новітніх технологій у галузі земельних відносин» зокрема використання супутникових технологій та найсучаснішого браузера отримання супутникових знімків Land Viewer.


 • 30 Травень

  Земельні торги, що заплановані для проведення на червень 2018 р.

  На червень 2018 року  ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» заплановано проведення земельних торгів з продажу права оренди 12-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

   

  14 червня буде запропоновано продаж права оренди 5-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 32,5 га, в тому числі:

  Конівська сільська рада Могилів-Подільського району (лоти 23200, 23202, 23204);

  Вербовецька сільська рада Мурованокуриловецького району (лот 23218);

  Спичинецька сільська рада Погребищенського району (лот 23212).

   

  21 червня буде запропоновано продаж права оренди 3-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 52,0 га, в тому числі:

  Воловодіївська сільська рада Барського району (лот 23421);

  Лукашівська сільська рада Липовецького району (лот 23418);

  Каташинська сільська рада Чечельницького району (лот 23420).

   

  25 червня буде запропоновано продаж права оренди 4-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 26,9 га, в тому числі:

  Марківська сільська рада Тиврівського району (лоти 23646, 23648, 23649);

  Черемошненська сільська рада Тиврівського району (лот 23650).

   

  Цільове призначення земельних ділянок: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Детальна інформація про земельні ділянки розміщена на сайті Держгеокадастру України у розділі “Земельні аукціони”, а також за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, 63, кім. 101, тел. (0432) 55-19-53, 095-366-92-08, 068-044-91-13.

   


 • 23 Травень

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” види робіт

    Державним підприємством “Вінницький інститут землеустрою” активно  виконуються роботи щодо виготовлення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні ділянки, які використовуються на підставі державних актів старого зразка (на право постійного користування, на право колективної власності) для усіх потреб.

  Це дає змогу зареєструвати відомості про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі та у разі необхідності отримати витяг з ДЗК про земельну ділянку.

  Додатково зазначаємо: у разі здійснення з земельною ділянкою будь-яких правочинів, наявність кадастрового номеру є істотною умовою відповідно до вимог статті 132 Земельного кодексу України.

  Наше підприємство -  швидко та якісно виконує вищевказані види робіт.


 • 8 Травень

  Привітання з Днем Перемоги 9 травня

  Вклоняємося Вічному вогню,
  Вклоняємось доземно всім солдатам.

  Дай Бог Вам, ветерани, довгих років життя, 

  мирного неба та ясного сонця.
  Нехай завжди Вас оточує людська повага і вдячність!

   

  З повагою,

  Керівництво ДП “Вінницький інститут землеустрою”


 • 7 Травень

  Земельні торги, які відбудуться найближчим часом у ДП “Вінницький інститут землеустрою”

    17  травня  2018 року на земельному аукціоні планується  передати в оренду 6 земельних ділянок  сільськогосподарського призначення, комунальної власності,  на території Мурованокуриловецького району, Лучинчицької  сільської  ради (за межами н.п.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір 6 земельних ділянок становить 31907,5 тисяч гривень. Загальна площа наділів 21,466 га.

  18 травня 2018 року  заплановано продати права оренди на земельну ділянку державної власності,  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  на території  Чечельницького району, Тартацької  сільської  ради  (за межами н.п.) площею  31.6770  га із стартовим розміром річної орендної плати 175324.32  гривень.

  За детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитись у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.


 • 3 Травень

  Колегія 27.04.2018 р.

     27 квітня 2018 року відбулось засідання колегії в Головному  управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області.

  На даному зібрані були присутні начальники відділів Держгеокадастру у Вінницькій області та керівники державних підприємств.

  Одним із питань було та обговорено про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р. №60-р щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад у Вінницькій області.

  На колегії було заслухано керівників відділів Держгеокадастру у Оратівському,  Крижопільському та Піщанському районах.

  Разом з цим обговорили підготовку і проведення земельних торгів за 2017 рік та про заплановані обсяги продажу на 2018 рік.

  Рішенням колегії роботу Головного управління Держгеокадастру в області за звітний період визнано задовільною.

  Після детального розгляду питань порядку денного учасники колегії обговорили актуальні питання роботи на поточний рік.


 • 3 Травень

  Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

  Сьогодні ДП “Вінницький інститут землеустрою” успішно надає послуги  з державної реєстрації права власності на нерухоме майно,  іпотеки, обтяження, оренди, а також надання інформації з реєстру речових прав.

  Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень  - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

  Державний реєстр речових прав на нерухоме майно  - єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів таких прав;

                      Загальними засадами державної реєстрації прав є:

  1) гарантування державою об’єктивності, достовірності та повноти відомостей про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження;

  2) обов’язковість державної реєстрації прав у Державному реєстрі прав;

  3) публічність державної реєстрації прав;

  4) внесення відомостей до Державного реєстру прав виключно на підставах та в порядку, визначених  Законом;

  5) відкритість та доступність відомостей Державного реєстру прав.

  Державна реєстрація обтяжень речових прав проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.

  Ми гарантуємо бездоганну репутацію, максимальну оперативність, повну прозорість та результати від проведеної роботи.


 • 18 Квітень

  Роботи для Краснопільської ОТГ

   

    На початку квітня працівниками ДП “Вінницький інститут землеустрою” виконано роботи щодо встановлення меж населених пунктів на території Теплицького та Гайсинського районів Вінницької області.

  Проведено горизонтальну зйомку земельних ділянок державної власності Краснопільської ОТГ на території Теплицького району (в минулому це земельні ділянки в межах Тополівської та Кивачівської сільських рад).

  ДП “Вінницький інститут землеустрою” проводить всі землевпорядні, землеоціночні, геодезичні роботи на території Теплицького та Гайсинського районів, також на місці є постійний представник інституту Шалатовська Оксана Валеріївна.

  Нагадування: Прозорий офіс

  ДП “Вінницький інститут землеустрою”

  моб.тел. 098-081-81-81


 • 6 Квітень

  Привітання з ВЕЛИКОДНЕМ

  Дорогі колеги, Христос Воскрес!

  Все навколо квітне і пахне!

  Тож нехай і у Вашому житті завжди буде весна, пора творінь і відродження.

  Нехай душа ніколи не знає печалі та туги, а серце нехай завжди сміється і радіє.

  Здоров'ям і щастям повниться Ваша доля! Рідні й улюблені люди нехай живуть здорові та радують Вас!

  Хай завжди в цей день за великим святковим столом збирається Ваша сім'я! Миру і спокою Вам, щасливих хвилин відпочинку!

  Христос Воскрес!

   

   

          З повагою

          Директор                                                                      Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ

   


 • 6 Квітень

  Підсумки проведення аукціонів за I квартал 2018р.

       За перший квартал  2018  року ДП «Вінницький інститут землеустрою» проведено земельні торги по 42-х земельних ділянках, в тому числі:

  • Продаж у власність 3-х ділянок у м. Могилів-Подільський;
  • продаж права оренди 1-ї земельної ділянки (інша промисловість) на території Агрономічної сільської ради Вінницького району;
  • продаж права оренди 26-и земельних ділянок (невитребувані паї) на території  Липовецького, Тульчинського та Чернівецького районів;
  • продаж права оренди 12-и земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розпорядником яких є ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

         Для участі в земельних торгах реєструвалося від 2-х до 15-ти учасників на лот. За результатами земельних торгів при стартовій ціні лотів - 1 млн 086,1 тис. грн.,  до бюджетів місцевих рад фактично надійшло 3 млн 438,3 тис. грн., що на   2 млн 352,2 тис. грн. більше в порівнянні зі стартовою.

  Серед яскравих прикладів ефективності земельних торгів можна виділити такі:

  • Земельна ділянка сільськогосподарського призначення  площею 50,0 га на території Райгородської ОТГ Немирівського району - розмір  річної орендної плати з 55,5 тис. грн. зріс до 820,5 тис. грн;
  • Земельні ділянки (12 невитребуваних паїв) на території Холодівської сільської ради Тульчинського району загальною площею – 30,9 га  - розмір річної орендної плати з 82,3 тис. грн. зріс до 379,7 тис. грн.;
  • Земельна ділянка для іншої промисловості на території Агрономічної сільської ради Вінницького району площею 1,7496 га – розмір річної орендної плати з 136,2 тис. грн. зріс до 840,4 тис. грн.

   

      Тому запрошуємо до спільної взаємовигідної співпраці як організаторів так і учасників земельних торгів.


 • 2 Квітень

  Привітання з професійним святом працівників геодезії та картографії

    Вітаємо геодезистів, картографів, фотограмметристів та ГІС-фахівців з професійним святом!

  В даний час в Україні працюють багато державних топографо-геодезичних та картографічних підприємств.

  Вони відіграють велику роль у розробці пропозиції по веденню Державної системи координат, використанню національних геоінформаційних ресурсів, надають експертні висновки по найменуванню та перейменуванню географічних об’єктів, визначенню меж географічних місць та виконують ряд інших функцій.

    Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 в Україні встановлено професійне свято працівників геології, геодезії та картографії – День геолога, який відзначається щорічно в першу неділю квітня.

    Бажаємо здоров’я та достатку, сил та енергії у Вашій клопіткій роботі.

   

          З повагою

          Керівництво ДП “Вінницький інститут землеустрою”


 • 19 Березень

  День землевпорядника - Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області

  15 березня у  Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області відбувся захід з нагоди святкування Дня землевпорядника.

    На даний захід були запрошені: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук,  начальники відділів Держгеокадастру у Вінницькій області та керівники державних підприємств.

    Начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак підкреслив вагомий внесок землевпорядників області у реалізації земельної політики  та їх високий професіоналізм.

    Також своїх колег привітав директор ДП ”Вінницький інститут землеустрою” Ярослав Ярославський, подякував за співпрацю та наголосив, що тільки разом ми здатні вирішити непрості питання організації землеустрою та перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

    День землевпорядника  – професійне свято в Україні. Відзначається щороку в другу суботу березня, починаючи з 2000 року.

    Свято встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми. Як зазначено в Указі, свято встановлено «на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів».


 • 7 Березень

  Привітання з днем ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА!

    Від імені колективу Вінницького інституту землеустрою вітаю Вас ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКИ із професійним святом, яке відзначаємо саме на початку весни – коли просипається земля після зимового сну.

    Як весняне сонце несе нове життя землі, так і землевпорядники несуть добро, гармонію, розвиток, нові звершення та нові можливості усьому, що пов’язано із землею.

    Наша ефективна та результативна праця є запорукою нестримного та потужного розвитку економіки держави, піднесення добробуту громадян, формування ринкових відносин, дієвого утвердження засад земельної політики.

    Сьогодні сміливо можемо оцінити старання сучасного землевпорядника та його користь у суспільстві.

    Тому, хочу подякувати за співпрацю та наголосити, що тільки разом ми здатні вирішити непрості питання організації землеустрою та перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

   Бажаю, щоб з Вами завжди була людська вдячність, шана та повага, добро та здоров’я, а в серці множилась любов до рідної землі.

   

   

          З повагою та

  за дорученням колективу                                                                 Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ

   


 • 7 Березень

  Привітання з 8 Березня!

  Дорогі жінки! 

  Щиро вітаємо Вас з прекрасним святом Весни, Любові, Краси - 8 Березня!
  Все найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою. 
  Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.
  Бажаємо Вам - доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій.
  Хай перші промені весни принесуть Вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей.

   

   

     З найкращими побажаннями,   

    директор Вінницького інституту землеустрою                                 Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ

                                                                                                               


 • 3 Березень

  Продаж права оренди на земельні ділянки с/г призначення державної власності

    З початку року нашим підприємством продано право оренди на 29 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 438 га. Стартовий розмір орендної плати становив 807 тис. грн., кінцева орендна плата склала 2 млн. 562 тис. Отже, проведення земельних торгів забезпечило надходження до місцевих бюджетів більше ніж у тричі від очікуваної (стартової) суми орендної плати.

    Середній розмір орендної плати за 1 га земель, право оренди на які реалізовано на земельних торгах, становить 5848 грн.

    Слід відмітити земельний аукціон, що проведено 27 лютого, на якому реалізовано право оренди по 10 земельних ділянках сільськогосподарського призначення загальною площею 188,34 га. Стартовий розмір орендної плати яких становив 294 тис. грн., кінцева орендна плата склала 1 млн. 525 тис. Завдячуючи прозорості проведення земельних торгів органи місцевого самоврядування будуть отримувати на 1 млн. 231 тис. грн. більше від очікуваної суми орендної плати.

   Відзначимо:

  земельний лот № 20023 ділянка площею 17,55 га, яка розташована на території Осичнянської сільської ради Оратівського району. Стартовий розмір річної орендної плати становив 8229 грн., кінцева орендна плата склала 125 тис. 286 грн.,  на рік, або 182,7 відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

  земельний лот № 20075 ділянка площею 50,00 га, яка розташована на території Райгородської сільської ради Немирівського району. Стартовий розмір річної орендної плати становив 55,5 тис. грн., кінцева орендна плата склала 820,5 тис. грн. на рік, або 118,3 відсотка від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

         Торги проведені ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».


 • 16 Лютийй

  Нарада виробнича-механізм роботи реєстрації земельних ділянок ONLINE

    13 лютого 2018 року керівництво та працівники нашого підприємства прийняли участь у виробничій селекторній нараді Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.  

    Було показано формування заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками щодо державної реєстрації земельної ділянки – відбулось завантаження електронного документу (обмінного файлу) в форматі XML та сканованої документації із землеустрою, підписаних електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Після чого на електронну пошту сертифікованого інженера-землевпорядника надійшло повідомлення про те, що заява щодо державної реєстрації земельної ділянки сформована. Про результати розгляду вищезазначеної заяви було сповіщено електронним листом на електронну скриньку та повідомлено куди слід звернутися за результатами для одержання витягу з Державного земельного кадастру. Таким чином, на прикладі однієї заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки онлайн було наглядно відслідковано всі стадії її опрацювання.

    Впровадження даного функціоналу дозволяє нам перейти на новий рівень з надання послуг.

    Довідково:

    По інформації Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області лише за два дні (13-14 лютого 2018 року) кількість поданих заяв щодо державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі через особистий кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (https://e.land.gov.ua/)  збільшилась на 53 % порівняно зі всіма заявами, які надійшли за останні два місяці (за період з 12 грудня 2017 р. по 12 лютого 2018 р.) Всі подані заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки онлайн опрацьовуються державними кадастровими реєстраторами в день надходження.


 • 2 Березень

  Курси оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

    З 7 по 9 лютого 2018 року відбулися курси по підвищенню кваліфікації оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

    Працівники нашого підприємства начальник відділу комплексного проектування НГО та грунтових обстежень Левошко Людмила Іванівна та керівник групи Костюченко Анатолій Олексійович відвідали практичні курси, пройшли позитивно тестування на підставі чого отримають посвідчення про підвищення кваліфікації.


 • 13 Лютийй

  Протягом тижня 99% ОТГ зробили перший крок до отримання земель у власність

    657 із  665 ОТГ, які утворені на сьогодні в Україні, і які відповідно до прийнятого Урядом розпорядження можуть отримати в комунальну власність держземлі за межами населених пунктів, розпочали відповідну процедуру. 99% громад протягом тижня уклали з головними управліннями Держгеокадастру в своїх областях меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Решта ОТГ завершують підготовку до підписання.

    У меморандумі сторони в особі начальника Головного управління Держгеокадастру та сільського/селищного/міського голови, який виступає від імені об’єднаної територіальної громади, фіксують взаємні зобов’язання та підходи до процесу. Також у документі зафіксовані  основні етапи такої передачі та їх послідовність, деталізовані дедлайни в частині видачі наказу про проведення інвентаризації тощо. Сторони зобов’язуються максимально сприяти одна одній на всіх етапах.

  «Оперативність об’єднаних громад та інтенсивність процесу підписання меморандумів – найкращий доказ того, що земельні ресурси розглядаються ними як основний фактор спроможності, а рішення Уряду було не просто довгоочікуваним, а вкрай необхідним, – підкреслив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк. – Зараз наше завдання – зробити процес передачі земель максимально оперативним, прозорим та комфортним для усіх сторін».

  Зауважується, що меморандум – це декларація про наміри, офіційно ж  процедура передачі ділянок стартує після того, як рада ОТГ прийме на сесії рішення про звернення до Держгеокадастру щодо передачі земель, а Головне управління Держгеокадастру в області отримає відповідне клопотання. В середньому процес передачі земель для однієї ОТГ може тривати біля двох місяців.

   

  Довідково

    31 січня  Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін в законодавстві.

    В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться біля 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

    Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).


 • 8 Лютийй

  Робоча поїздка в Тростянецький район

       06 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч у Тростянецькому районі начальника відділу №3 державного підприємства “Вінницький інститут землеустрою” Ковальової Людмили Миколаївни  із представниками сільських рад, об’єднаних громад за участю начальника відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі  Усенко Яни Михайлівни.

        На даному заході було надано повну інформацію щодо робіт, які виконує державне підприємство та обговорено основні питання щодо нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та встановлення їх меж.

   


 • 7 Лютийй

  Проведені аукціони за січень 2018р.

    Протягом січня 2018  року ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» проведено земельні торги по 10-ти земельних ділянках, в тому числі:

  • продаж у власність 3-х ділянок у м. Могилів-Подільський;
  • продаж права оренди 3-х земельних ділянок (невитребувані паї) на території Іваньківської сільської ради Липовецького району та Борівської сільської ради Чернівецького району;
  • продаж права оренди 4-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розпорядником яких є ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

        Для участі в земельних торгах реєструвалося від 2-х до 6-ти учасників на лот. За результатами конкурентного змагального процесу у ході торгів ціна продажу земельних ділянок зросла на 5 відсотків (24,7тис. грн.), а при продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення ціна лотів збільшувалася в 3-5 раз.

        За результатами земельних торгів у січні 2018 року до бюджетів місцевих рад надійшло 877,9 тис. грн., що на 273,8 тис. грн. більше в порівнянні зі стартовою.


 • 7 Лютийй

  З 1 лютого Держгеокадастр розпочинає передачу с/г земель у власність ОТГ

    Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Відповідне рішення було ухвалено 31 січня, на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

  Як зазначив Прем’єр-міністр, оскільки парламентська дискусія з цього питання затягується, Уряд знайшов механізм, який в межах чинного законодавства дозволяє передати землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад.

  «Ми маємо ОТГ повноцінно передати землі для того, щоб вони повноцінно управляли цими землями. Я обіцяв, що землі будуть передані і це рішення буде виконано. З завтрашнього дня жоден геокадастр країни не має права приймати одноосібні рішення», – наголосив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

     Презентуючи механізм передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк зазначив, що алгоритм дій не складний і включає 4 етапи.

  Зокрема, це – клопотання ОТГ до відповідного головного управління Держгеокадстру про передачу земель; інвентаризація земель в межах ОТГ; реєстрація земельних ділянок у кадастрі; передача земель в комунальну власність.

  Щодо таймінгу, то процес розпочнеться вже завтра та триватиме до кінця року. Першу передачу земель планується здійснити уже в березні цього року.

  Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).

  Довідково:

       За даними Мінрегіону, в Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться орієнтовно 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які потенційно можуть бути передані у комунальну власність.

  Прийняте Урядом рішення удосконалить механізм управління у сфері земельних ресурсів, дозволить чітко і прозоро формувати дохідну частину місцевих бюджетів в частині плати за землю. У свою чергу, це стимулюватиме територіальні громади до добровільного об’єднання з метою формування спроможних органів місцевого самоврядування.

   


 • 23 Січень

  Уряд схвалив законопроект про Національну інфраструктуру геопросторових даних

    Кабінет Міністрів України під час засідання підтримав законопроект «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних».

  Створення НІГД передбачено директивою ЄС INSPIRE, яка є обов’язковою для всіх країн-членів ЄС та кандидатів для вступу в ЄС, але гальмується відсутністю законодавчої бази з цього питання.

     Прийняття законопроекту забезпечить встановлення правових основ створення, функціонування та розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних, сприятиме забезпеченню потреб суспільства у різних сферах життєдіяльності та інтеграції України до європейської та глобальної інфраструктури геопросторових даних.

  «Ми впритул наблизились до отримання законодавчого підґрунтя для створення, функціонування і розвитку НІГД та інтеграції в європейський геоінформаційний простір у рамках директиви INSPIRE. Завдяки розбудові НІГД органи державної влади, місцевого самоврядування та представники приватного сектору зможуть спиратись на повну і достовірну базу інформації для прийняття рішень щодо земельних відносин та розвитку територій, буде виключено дублювання робіт та витрат державного бюджету на створення геопросторових даних на різних рівнях, будуть забезпечені інформаційні потреби в сфері будівництва та інженерних вишукувань, екології, навігації, оборони та безпеки держави», – прокоментував ухвалення законопроекту перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк на своїй сторінці Фейсбук.

    Для створення Національної інфраструктури геопросторових даних будуть використані наявні геопросторові дані та метадані, створені органами державного управління.

  Геопросторові дані створюються за результатами топографо-геодезичної і картографічної діяльності, створення державних кадастрів, реєстрів усіх видів та моніторингу навколишнього природного середовища, передбачених видатками Державного бюджету на відповідний рік, враховуючи фінансові можливості.

  Довідково

    Національна інфраструктура геопросторових даних – це комплексна система, яка об’єднує десятки інформаційних шарів з важливими просторовими даними (рельєф, підземні/наземні комунікації, водні та лісові ресурси, інфраструктура, об’єкти нерухомості, статистична інформація, демографічні дані та ін.) на базі єдиної геодезичної та картографічної основ. Забезпечення широкого та зручного доступу до цієї інформації через єдиний геопортал дозволить багатьом галузям економіки і державним установам підвищити ефективність роботи, знизивши витрати на пошук даних.

   


 • 9 Січень

  ONLINE реєстрація земельної ділянки

       Впроваджена функціональна можливість Держгеокадастру України державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками.

      ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” розпочато внесення ONLINE документів щодо реєстрації земельної ділянки  для підвищення комфорту та зручності громадян.


 • 9 Січень

  Підсумки проведення земельних торгів ДП “Вінницький інститут землеустрою” в 2017р.

       За минулий 2017 рік  ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»  на земельних торгах реалізовано право оренди (враховуючи всі категорії земель) по  88  земельних ділянках  загальною площею 883 га. За результатами торгів розмір орендної плати даних ділянок збільшився в 2,3 рази,  до місцевих бюджетів надійшло 4 455 300,29 грн. Також на земельних торгах реалізовано право власності на 1 ділянку  площею 85 кв.м.

       З них: землі с/г призначення 57 ділянок площею 755,2512 га, стартовою ціною 1 569 860,11 грн., вартість продажу яких становила 3 849 527,58 грн;

  невитребувані паї  7 ділянок площею 14,2557 га, стартовою ціною 41 513,92 грн., вартість продажу яких становила 76 295,44 грн;

  землі водного фонду  18 об’єктів площею 93,5342 га, стартовою ціною 125 214,28 грн., вартість продажу яких становила 242 237,59 грн;

  інші 7 ділянок площею 20,0408 га, стартовою ціною 187 589,56 грн., вартість продажу яких становила 287 239,68 грн.

         Запрошуємо  до співпраці!


 • 29 Грудень

  Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Шановні друзі!

  Щиро вітаю вас із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

  Адже ці свята — час казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Час, коли ми підсумовуємо минуле і будуємо плани на майбутнє, сподіваючись на краще. Дякую Вам за співпрацю та подолання життєвих випробувань, що приніс нам 2017 рік! 

  Хай збудеться все задумане, а наступаючий стане роком добробуту та реальних змін на краще. 

  Тож нехай прийдешній рік принесе мир і спокій у ваші домівки, натхнення і успіх — у професійній діяльності, надію і любов — у серця! Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії! 

  З повагою,

  директор Вінницького інституту землеустрою

  Ярослав ЯРОСЛАВСЬКИЙ

   


 • 29 Грудень

  Підсумкова нарада з питань виробничої діяльності підприємства за 2017 р.

     28 грудня 2017 року у ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” проведено підсумкову нараду з питань виробничої діяльності підприємства за 2017р.

     Директор окреслив  основні здобутки та підсумки роботи підприємства, а також визначив вектор руху установи у 2018р.

  Зроблено чимало:

  • відкрито Центр надання землевпорядних та земле оціночних послуг;
  • впроваджено систему внутрішнього документообігу “Інститут документ”;
  • ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” отримав повноваження, щодо Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Акредитовано Мін'юстом);
  • запроваджено єдиний підхід до оформлення та формування документів;
  • запроваджено електронний архів;
  • активно працює гаряча лінія та сайт Інституту, всебічно надаються консультації;
  • ведуться роботи по оформленню авторського права на роботу, яка виконана державним підприємством в сфері геодезії;
  • виконано масу землевпорядних, землеоціночних, геодезичних та інших робіт;
  • велика робота зроблена по напрямку проведення аукціонів земель с/г призначення та водного фонду в кількості 88 лотів на площу понад 850 га. За результатами земельних торгів до місцевих бюджетів надійшло більше 4 млн.грн;
  • покращено матеріально-технічне забезпечення, закуплені нові геодезичні прилади двочастотні GPS Leica, форма для геодезистів, автомобілі RENAULT  DUSTER та багато іншого;
  • і найголовніше збережено професійний колектив та взято на роботу молодих спеціалістів.

     Також було заслухано доповіді  заступників директора Петровського П.А., Пашкевича І.М. та начальників виробничих відділів Євпака А.М., Солов'я В.С., Ковальову Л.М., Левошко Л.І., а також голову профспілкової організації Євпак С.П.

    Вже традиційно під час підведення підсумків діяльності підприємства не обійшлося і без нагороджень.

    Кращих працівників було відзначено Грамотами та Подяками за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування Нового року.

  Грамоти були вручені і відділам комплексного проектування за зайняте рейтингове місце по результатам проведеної роботи в 2017р.

    По завершенні Ярослав Іванович подякував всім за плідну і результативну роботу та привітав з теперішніми і наступаючими святами.

   


 • 29 Грудень

  Підсумкова зустріч із Корпорацією Вінницясадвинпром в 2017 році

        27 грудня 2017 року заступник директора Петровський Петро Анатолійович побував на зустрічі членів корпорації Вінницясадвинпром на чолі з генеральним директором Семенюком Анатолієм Івановичем.

     На даному заході було повідомлено членів зібрання щодо робіт, які виконує державне підприємство, а саме: землевпорядні, землеоціночні, геодезичні роботи та інші послуги.

         Члени корпорації активно вели дискусію, розглядалися питання стосовно проведення земельних аукціонів земель сільськогосподарського призначення та водного фонду і виконання землевпорядних робіт.


 • 26 Грудень

  Державне підприємство отримало нові авто

             22 грудня 2017 року ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” отримав нові автомобілі  RENAULT  DUSTER.  

          Державне підприємство йде у ногу з часом,  прагне до забезпечення високих стандартів якості послуг для клієнтів та покращення умов праці для своїх геодезистів та водіїв. Тому завжди застосовує в роботі саме сучасне програмне обладнання, що дає гарантію в якісному та швидкому обслуговуванні клієнтів. Нові автомобілі дадуть змогу безпечно та гарантовано доїхати до місць геодезичної зйомки, а також зменшити витрати на пальне.


 • 22 Грудень

  Відбувся дитячий ранок «Зима прийшла, свята принесла»

       21 грудня 2017 р. у ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” відбувся дитячий ранок: «Зима прийшла, свята принесла».

       На наше свято були запрошені працівники підприємства та їхні дітки, а також Дід Мороз та Снігуронька, які принесли з собою мішок цікавих ігор та вікторин.

        Діти підготували для Дідуся Мороза вірші, загадки, пісні, танцювальні рухи та отримали цікаві призи і подарунки.


 • 21 Грудень

  Підсумкова нарада у Головному управлінні

       У Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області 20.12.2017 р. відбулася підсумкова нарада за участю керівників структурних підрозділів у районах та містах, а також керівників державних підприємств Вінницької області.
     Обговорювали низку питань, які стосувались вимог за дотриманням земельного законодавства, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, забезпечення раціонального використання та охорони земель, набуття права на землю громадянами та юридичними особами.


 • 20 Грудень

  Виробнича нарада 19.12.2017

            19 грудня 2017 року у приміщенні Головного управління  Держгеокадастру у Вінницькій області відбулась виробнича нарада за участю сертифікованих інженерів – землевпорядників, що виконують землевпорядні роботи на території Вінницької області.   У засіданні прийняли участь провідні спеціалісти   ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”.
     На нараді було обговорено принципи землеустрою, а саме забезпечення пріоритету сільськогосподарського землеволодіння і землекористування, також акцентувалася увага на якість виконання землевпорядних робіт та  ведення Державного земельного кадастру.


 • 6 Грудень

  Земельний аукціон 2017 р.

              28 листопада 2017 року Державним підприємством "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" проведено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Ворошилівської сільської ради Тиврівського району площею 8,2000 га та 14,9381 га. Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельними ділянками становив 8% від нормативної грошової оцінки, що в грошовому еквіваленті – 7 893,44 грн. та 15 687,84 грн.

                 В ході запеклої боротьби, ціна продажу лоту, що дорівнює річній орендній платі  зросла до майже 80%, що відповідно становить 80 078,95 грн. та 155 152,74 грн., що на 211 650,41 грн. більше від очікуваної (стартової) суми оренди.


 • 21 Серпень

  Земельний аукціон 2017 р

  16 серпня 2017 року Державним підприємством "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" проведено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок державної власності, сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Мервинецької сільської ради та Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району (за межами населеного пункту), площею 22,7400 га та 3,0010 га.
  За результатами земельних торгів  до місцевого бюджету надійшло 83 571,37 грн. орендної плати за користування земельними ділянками, що становить 8,41% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.


 • 24 Липень

  Земельний аукціон 2017 р

  20 липня 2017 року Державним підприємством "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" проведено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок державної власності, сільськогосподарського призначення (угіддя пасовище), що розташовані на території Човновицької сільської ради Оратівського району та Павлівської сільської ради Крижопільського району.


 • 23 Червень

  Відбувся з'їзд директорів державних підприємств, що входять до сфери Держгеокадастру 2017 р

  16.06.2017 року з метою обміну прогресивним досвідом, модернізацією та впровадженням ефективної господарської діяльності, за підтримки Держгеокадастру України, Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, Головного інституту землеустрою у нас в ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" відбувся з'їзд директорів державних підприємств, що входять до сфери Держгеокадастру, з усієї України. Також присутні були представники провідних компаній-виробників GPS обладнання. Під час семінару-наради обговорили переваги роботи підприємства через "Прозорий офіс", надання повного спектру послуг від розробки документації із землеустрою до реєстрації речового права (принцип "Єдиного вікна"), ведення електронного архіву, авторське право підприємств, перспективи розвитку та інше... Після цього компанії System Solutions (Leica) та DroneUa продемонстрували сучасне GPS обладнання, що перш за все цікаве геодезистам підприємства. Ну і звичайно по завершенні ознайомили гостей з нашим прекрасним містом Вінниця.


 • 23 Червень

  Робоча нарада з головами сільських та селищних рад у Мурованокуриловецькому районі 2017 р

           6 березня 2017 року в Мурованокуриловецькому районі відбулася робоча нарада голів сільських та селищних  рад, за участю заступника директора ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Ватаманюка А.І і начальника відділу Левошко Л.І Під час наради розглядалися питання по проведенню нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, розробка генеральних планів та встановлення і зміна меж населених пунктів .

          

   


 • 23 Червень

  Відкриття Центру надання послуг 2017 р

  13 березня 2017 року ми відкрили перший в Україні Центр надання землевпорядних та землеоціночних послуг на базі Вінницького інституту землеустрою. І не дарма цей Центр знаходиться у м.Вінниці, адже м. Вінниця та Вінницька область по багатьох показниках кращі в країні. 
  В чому ж ключова відмінність роботи нашого Інституту від інших землевпорядних підприємств ще місяць тому?
  По-перше, зміна підходу до приймання громадян.
  Велика частина людей, які хочуть оформити земельну ділянку не знають порядок такого оформлення. В нас же приймання документів відбувається доступно та зрозуміло. Спеціалісти, що приймають громадян - це висококваліфіковані фахівці із землевпорядною і юридичною освітами та стажем роботи в сфері більше 10 років. Крім того в нас на сайті www.vinzem.com є вся інформація про послуги та їх вартість. Тому потрібно просто звернутися до нашого Інституту землеустрою.

  По-друге, ми впроваджуємо в роботу нову розробку - а це програмне забезпечення "Інститут документ" за допомогою якого буде здійснюватись контроль руху документів на кожній стадії (від їх прийняття і до видачі). Нами закуплено новітнє обладніння, офісна техніка, принтери наклейок, сканери штрих кодів. Все для швидкого обслуговування.
  Наведу короткий приклад:
  Під час приймання документів заяві присвоюється унікальний штрих код, який і дублюється на наклейки. В момент передачі документів з реєстрації до виробничого відділу сканується штрих код, і по базі даних його статус - передано у виробничий відділ (час та дата). Аналогічно процес проходить і з геодезистом, який проводить горизонтальну зйомку земельної ділянки і з проектантом, який розробляє проект. Вся інформація ведеться та відслідковується по нашій базі даних аж до моменту видачі документу замовнику.
   На сьогодні це - найефективніший метод адміністрування.

  По-третє, наш інститут зможе забезпечити надання всього спектру послуг від розробки документації із землеустрою до реєстрації права на земельну ділянку. В даний час ми проходимо акредитацію в Міністерстві юстиції України. В складі Інституту вже працюють реєстратори речових прав.
  Тому, результатом нашої роботи буде не тільки розроблена документація із землеустрою, а і зареєстроване право власності/оренди на земельну ділянку.

  Враховуючи все вище зазначене, відкриття Центру принесе тільки позитив - доступність, зручність, результативність, а саме головне прозорість.


 • 30 Березень

  Земельний аукціон 2017 р

  06 березня 2017 року Державним підприємством "Вінницький науково -дослідний та проектний інститут землеустрою" проведено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди двох земельних ділянок комунальної власності, сільськогосподарського призначення, що розташовані на території Нараївської сільської ради Гайсинського району (за межами населеного пункту), площею 10,3000 га та 8,7000 га.

  Організатор: Нараївська сільська рада.

  У ході торгів річна орендна плата за користування земельними ділянками зросла в 2,5 раза, з 8% до майже 20% від нормативно грошової оцінки, що в середньому становить 8500 грн/га.

  За результатами земельних торгів до місцевого бюджету надійшло 162 668,42 грн орендної плати за користування земельними ділянками.

   


 • 15 Березень

  Підсумкова нарада з питань виробничої діяльності 2016 р

  29.12.2016 Відбулася підсумкова нарада з питань виробничої діяльності.

  З привітальним словом до колективу підприємства звернувся начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Козак Ю.В.

  Було заслухано доповіді директора підприємства Ярославського Я.І., головного бухгалтера Михайловської Л.А., начальників виробничих відділів Янчука В.М., Соловья В.С., Ковальової Л.М., Левошко Л.І., начальника відділу технічного та методичного забезпечення Пашкевича І.М., а також голів проспілкових організації Пашкевича В.М, та Євпак С.П.

  Було відзначено значний рівень який Вінницький інститут землеустрою обіймає у землевпорядній галузі України.

  За сумлінну працю і досягнення у виробничій діяльності, було нагороджено працівників інституту землеустрою. Також відбулось рейтингове нагогодження виробничих відділів підприємства.


 • 27 Січень

  Дитячий святковий ранок 2016

  28.12.2016 У актовій залі Вінницького інституту землеустрою, було проведено святкування зустрічі Нового року для дітей працівників Вінницького інституту землеустрою та працівників Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. У святковій атмосфері мали змогу велелитись зі Снігуронькою, отримати подарунки від Діда Мороза понад 30-ти дітей.


 • 29 Березень

  Відбувся земельний аукціон

  Державним підприємством  «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» 23 та 30 листопада 2016 року було  проведено земельні торги з продажу права оренди семи земельних ділянок водного фонду:

  Аукціон № 6183, Ділянка № 1 (лот № 11645).

  Місце розташування, площа земельної ділянки, та її кадастровий номер: Вінницька область, Вінницький район, Вороновицька селищна рада (за межами населеного пункту), площа 2,1101 га, кадастровий номер: 0520655300:03:003:0174.

  Ділянка № 2 (лот № 11646).

  Місце розташування, площа земельної ділянки, та її кадастровий номер: Вінницька область, Вінницький район, Сокиринецька сільська рада (за межами населеного пункту), площа 1,4696 га, кадастровий номер: 0520686300:04:003:0105.

  Аукціон № 6141:

  лот № 11819, Місце розташування: Вінницька область, Липовецький район, Констянтинівська сільська рада (за межами  населеного пункту); Площа: 2,9804  га; Кадастровий номер: 0522282800:04:000:5584;

  лот № 11821, Місце розташування: Вінницька область, Липовецький район, Констянтинівська сільська рада (за межами  населеного пункту); Площа: 0,7000  га; Кадастровий номер: 0522282800:04:000:5582;

  лот № 11823, Місце розташування: Вінницька область, Липовецький район, Констянтинівська сільська рада (за межами  населеного пункту); Площа: 0,3000  га; Кадастровий номер: 0522282800:04:000:5583;

  Аукціон № 6142 лот № 11825, Місце розташування: Вінницька область, Погребищенський район, Тарасівська сільська рада (за межами  населеного пункту); Площа: 2,8558  га; Кадастровий номер: 0523486800:01:003:0049;

  Аукціон № лот № 11826, Місце розташування: Вінницька область, Тульчинський район, Тарасівська сільська рада (за межами  населеного пункту); Площа: 2,8525  га; Кадастровий номер: 0524385800:01:003:0294.

  За результатами земельних торгів визначено переможців торгів та зафіксовано найвищу ціну продажу лотів (річна орендна плата за користування земельною ділянкою), складено та підписано протоколи земельних торгів по кожній земельній ділянці.

  За результатами земельних торгів до місцевих бюджетів надійшло - 20 967,06 грн. орендної плати за користування земельними ділянками водного фонду.

   


 • 27 Листопад

  Погодження проектів землеустрою онлайн на e.land.gov.ua

  16 листопада Держгеокадастр та Державне агентство з питань електронного урядування презентували черговий електронний сервіс у сфері земельних відносин – онлайн замовлення та автоматичний розподіл проектів землеустрою на експертів.

  Відтепер подати документи на погодження проекту землеустрою можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин. Сьогодні погодження відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цього сервісу дає можливість виключи перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після погодження.

  Втім, головне, що за рахунок автоматизації та «сліпого» розподілу документів на виконавця значно пришвидшується прозорість та ефективність процесу розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення заощадять час та унеможливлять будь-які корупційні ризики.

  «Запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою – це черговий потужний крок Держгеокадастру у запобіганні проявам корупції, адже закриває можливості отримання неправомірної вигоди посадовцями при погодженні землевпорядної документації. З допомогою нового електронного сервісу ми повністю виключаємо особистий контакт між розробником проекту землеустрою та посадовою особою органу земельних ресурсів, яка здійснює його погодження, таким чином нівелюємо можливі важелі впливу як з одного, так і з іншого боків», – зазначив в. о. Голови Держгеокадастру Олег Цвях.

  Погодження проекту землеустрою є однією з найбільш важливих та одночасно складних адміністративних послуг. Щорічно українці погоджують понад 500 тис. таких проектів. Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб.