22 Квітень

3міна державних актів "старого" зразка

🗣Сьогодні ми надамо відповідь: "Що робити землевласникам, які являються власниками державних актів "старого" зразка ? ".

Цим питанням цікавляться🔎 громадяни, які є власниками земельних наділів, а саме державних актів ❗"старого" зразка.📜 Зазвичай інтерес проявляється у тих випадках, коли власнику земельної ділянки потрібно здійснити правочин, що характеризує собою дарування,оренду, продаж і т.д.🤝💵

Тоді виникає потреба в зміні державного акта на новий зразок.📃

Існує досить чітка хронологія👩‍💼 періодів реєстрації 🖊документів на земельні ділянки:

🟥I період : з 1993 - го по 2003 рік ( червоного кольору). Ці акти не були внесені у загальну базу Державного земельного кадастру, яка була запроваджена у 2002 - му році. Таким земельним ділянкам не присвоювались кадастрові номера.

🟩II період : з 2003 по 2009-й рік ( зеленого кольору). В держактах вже зазначався кадатровий номер земельних ділянок, але по ряду причин частина інформації не була надана в базу ДЗК.

🟦III період : з 2009-го року по 2012 р. (синього кольору). Держакти, які видавались в цей період, являються оновленими зразками, які створенні відповідно до вимог діючого законодавства. Вони внесені у систему ДЗК, межі зведені, інформація щодо права власності охороняється законом. Такі, ділянки можна використовувати відповідно до їх цільового пртзначення.

Однак, ними не можна розпоряджатися, поки не буде отриманий кадастровий номер.🔢Відсутність кадастрового номеру у земельної ділянки свідчить ще про один факт. Він полягає у тому, що відомості про таку ділянку не внесені до Державного реєстру земель🇺🇦🗄. Це означає, що на картографічних матеріалах Державного реєстру земель відсутнє позначення навності такої ділянки на відповідній території.

Для того щоб змінити данні обставини вам потрібно замовити розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) на кожну земельну ділянку, з чим Вінницький інститут землеустрою працює щодня та напрочуд чітко та швидко виконує усю роботу та віддає готові документи за лічені дні✅, тим самим поважаючи час⏳ своїх клієнтів👥.