30 Березень

Відкриття Центру надання послуг 2017 р

13 березня 2017 року ми відкрили перший в Україні Центр надання землевпорядних та землеоціночних послуг на базі Вінницького інституту землеустрою. І не дарма цей Центр знаходиться у м.Вінниці, адже м. Вінниця та Вінницька область по багатьох показниках кращі в країні. 
В чому ж ключова відмінність роботи нашого Інституту від інших землевпорядних підприємств ще місяць тому?
По-перше, зміна підходу до приймання громадян.
Велика частина людей, які хочуть оформити земельну ділянку не знають порядок такого оформлення. В нас же приймання документів відбувається доступно та зрозуміло. Спеціалісти, що приймають громадян - це висококваліфіковані фахівці із землевпорядною і юридичною освітами та стажем роботи в сфері більше 10 років. Крім того в нас на сайті www.vinzem.com є вся інформація про послуги та їх вартість. Тому потрібно просто звернутися до нашого Інституту землеустрою.

По-друге, ми впроваджуємо в роботу нову розробку - а це програмне забезпечення "Інститут документ" за допомогою якого буде здійснюватись контроль руху документів на кожній стадії (від їх прийняття і до видачі). Нами закуплено новітнє обладніння, офісна техніка, принтери наклейок, сканери штрих кодів. Все для швидкого обслуговування.
Наведу короткий приклад:
Під час приймання документів заяві присвоюється унікальний штрих код, який і дублюється на наклейки. В момент передачі документів з реєстрації до виробничого відділу сканується штрих код, і по базі даних його статус - передано у виробничий відділ (час та дата). Аналогічно процес проходить і з геодезистом, який проводить горизонтальну зйомку земельної ділянки і з проектантом, який розробляє проект. Вся інформація ведеться та відслідковується по нашій базі даних аж до моменту видачі документу замовнику.
 На сьогодні це - найефективніший метод адміністрування.

По-третє, наш інститут зможе забезпечити надання всього спектру послуг від розробки документації із землеустрою до реєстрації права на земельну ділянку. В даний час ми проходимо акредитацію в Міністерстві юстиції України. В складі Інституту вже працюють реєстратори речових прав.
Тому, результатом нашої роботи буде не тільки розроблена документація із землеустрою, а і зареєстроване право власності/оренди на земельну ділянку.

Враховуючи все вище зазначене, відкриття Центру принесе тільки позитив - доступність, зручність, результативність, а саме головне прозорість.