16 Лютийй

Нарада виробнича-механізм роботи реєстрації земельних ділянок ONLINE

  13 лютого 2018 року керівництво та працівники нашого підприємства прийняли участь у виробничій селекторній нараді Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.  

  Було показано формування заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками щодо державної реєстрації земельної ділянки – відбулось завантаження електронного документу (обмінного файлу) в форматі XML та сканованої документації із землеустрою, підписаних електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника. Після чого на електронну пошту сертифікованого інженера-землевпорядника надійшло повідомлення про те, що заява щодо державної реєстрації земельної ділянки сформована. Про результати розгляду вищезазначеної заяви було сповіщено електронним листом на електронну скриньку та повідомлено куди слід звернутися за результатами для одержання витягу з Державного земельного кадастру. Таким чином, на прикладі однієї заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки онлайн було наглядно відслідковано всі стадії її опрацювання.

  Впровадження даного функціоналу дозволяє нам перейти на новий рівень з надання послуг.

  Довідково:

  По інформації Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області лише за два дні (13-14 лютого 2018 року) кількість поданих заяв щодо державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі через особистий кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (https://e.land.gov.ua/)  збільшилась на 53 % порівняно зі всіма заявами, які надійшли за останні два місяці (за період з 12 грудня 2017 р. по 12 лютого 2018 р.) Всі подані заяви щодо державної реєстрації земельної ділянки онлайн опрацьовуються державними кадастровими реєстраторами в день надходження.