19 Березень

День землевпорядника - Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області

15 березня у  Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області відбувся захід з нагоди святкування Дня землевпорядника.

  На даний захід були запрошені: перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області Інна Кухарчук,  начальники відділів Держгеокадастру у Вінницькій області та керівники державних підприємств.

  Начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Юрій Козак підкреслив вагомий внесок землевпорядників області у реалізації земельної політики  та їх високий професіоналізм.

  Також своїх колег привітав директор ДП ”Вінницький інститут землеустрою” Ярослав Ярославський, подякував за співпрацю та наголосив, що тільки разом ми здатні вирішити непрості питання організації землеустрою та перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

  День землевпорядника  – професійне свято в Україні. Відзначається щороку в другу суботу березня, починаючи з 2000 року.

  Свято встановлено Указом Президента України Леоніда Кучми. Як зазначено в Указі, свято встановлено «на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів».