28 Грудень

Підсумкова нарада з питань виробничої діяльності підприємства за 2018 р.

    26 грудня 2018 року у державному підприємстві “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” проведено підсумкову нараду з питань виробничої діяльності підприємства за 2018р.

Засідання розпочав Козак Ю.В., начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Відмітив, що ДП ”Вінницький інститут землеустрою” являється найбільш потужним землевпорядним підприємством в області і одним з провідних в державі.

Директор підприємства Ярославський Я.І., окреслив  основні здобутки та підсумки роботи підприємства, а також визначив основні завдання та стратегію розвитку підприємства у 2019 р.

Також повідомив, що за Національним бізнес – рейтингом України ДП “Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” визнано “Лідером року 2018” із врученням національного сертифікату.

За минулий рік нашим інститутом на високому професійному рівні розроблено близько 9 тисяч землевпорядних документацій. В тому числі 2,5 тисяч проектів землеустрою і майже 4 тисячі технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та інших документацій.

Успішно освоєно технологію і розробляються технічні документації з нормативно грошової оцінки земель населених пунктів.

Внесено 157 меж населених пунктів до Державного земельного кадастру на території Вінницької області.

На високому професійному рівні проведено земельні торги по 149 ділянках на площу понад 1390 га державної і комунальної власності на території Вінницької та Хмельницької областях.

За результатами  проведення земельних торгів до місцевих бюджетів надійшло біля 14 млн. грн.

  Проведено перші електронні земельні торги ONLINE – що являється одним з пріоритетних завдань, яке ставить перед собою наше підприємство.

Сучасна комп’ютерна та копіювально-розмножувальна техніка дозволяє на високому рівні в кольорах виготовляти різного роду картографічні матеріали.

Зроблено чимало:

  • Активно працює Центр надання землевпорядних та земле оціночних послуг;
  • впроваджено систему внутрішнього документообігу “Інститут документ”;
  • інститутом здійснюється Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (земельні ділянки);
  • запроваджено електронний архів;
  • активно працює гаряча лінія та сайт Інституту, всебічно надаються роз’яснення та консультації.

 

Вже традиційно під час підведення підсумків діяльності підприємства не обійшлося без подяк та нагород.

Кращих працівників було відзначено Грамотами та Подяками за віддану та сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди святкування Новорічних свят.

Кубки були вручені і відділам комплексного проектування за результативну та активну роботу в 2018р.

По завершенні Ярослав Іванович подякував всім за плідну і результативну роботу та привітав з наступаючими Новорічними святами.