25 Липень

Аукціони на серпень 2019р.

    ДП “Вінницький інститут землеустрою” запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах, а також у електронних земельних торгах у формі аукціону, на електронному майданчику  ДП “СЕТАМ”, з продажу прав оренди на земельні ділянки.

Вашій увазі пропонується продаж права оренди на 34 земельні ділянки сільськогосподарського призначення  державної, комунальної власності  загальною площею 362,4738 га на території  Вінницької та 4 ділянки загальною площею 108,8611 га на території Хмельницької області. Термін оренди вищезазначених ділянок 7 років.

Також продаж права оренди  4-х  земельних  ділянок  водного фонду, загальна площа яких складає 38,6086 га, термін оренди 20 років, з цільовим призначенням – для рибогосподарських потреб.

Відомості про земельні ділянки, а також інформацію про виконавця земельних торгів можна отримати на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та на сайті OpenMarket (https://land.setam.net.ua/ ).

На офіційному веб-сайті Держгеокадастру можна переглянути місцезнаходження земельної ділянки на Публічній кадастровій карті та ознайомитися з документами і матеріалами на лот.