22 Серпень

Конференція Hi-Target та DRONE.UA

21 серпня відбулася конференція на базі ДП “Вінницький інститут землеустрою” присвячена сучасним геодезичним рішенням від компанії  Hi-Target та DRONE.UA.

Даний захід розпочав начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області  Козак Ю.В., який зазначив, що передові технології дають свій результат, успішні та фахові підприємства повинні працювати якісним та надійним інструментом.

Разом з цим директор ДП “Вінницький інститут землеустрою” Ярославський Я.І., підкреслив, що за даними зустрічами майбутнє. Матеріально-технічна база підприємства завжди оновлюється сучасними високоточними GPS приладами та комп’ютерним обладнанням, оргтехнікою.

Такі зустрічі надають нову інформацію, розвивають професійні навики інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників.

Завдання підприємства - надати замовнику якісно та швидко послугу по розробці землевпорядної документації.

Конференцію відвідали представники різних землевпорядних організацій області, які мали змогу ознайомитися з сучасною технікою.

Представники компанії Hi-Target Ukraine  презентувати новітні тахеометри та GPS прилади, а також програмне забезпечення до них як воно працює в реальному часі.

Компанія DRONE.UA,  яка є найбільшим системним інтегратором у сфері безпілотних рішень в Україні представила послуги та обладнання для геодезичних і топографічних підприємств.

Було представлено велику лінійку квадрокоптерів, безпілотних літаків, сенсорів, програм, а також промислові рішення для різних галузей виробництв, в тому числі сільськогосподарських потреб.

Дана зустріч не пройшла без практичної частини із залученням новітньої техніки в роботі.

ДП “Вінницький інститут землеустрою” завжди готові до професійного розвитку своїх працівників, нових заходів та майбутніх рішень в землевпорядній сфері.