9 Січень

Земельні торги січень 2020р.

ДП “Вінницький інститут землеустрою” надає інформацію щодо проведення земельних торгів у січні 2020р.

2020 рік можна називати роком земельних аукціонів для об'єднаних територіальних громад.

Передати комунальні сільськогосподарські землі в оренду можна лише провівши аукціон, а оскільки рішення тепер залежать лише від громади, вигоду отримує також вона — цей процес значно прискорився від початку виготовлення землевпорядної документації до проведення земельних торгів.

Проведення земельних аукціонів може стати точкою зростання для бюджетів громад. Тепер, за результатами аукціону, щороку громади отримуватимуть мільйони гривень надходжень.

Потенціал величезний.

Державне підприємство готове - якісно, швидко виконувати згадані роботи.

 

Інформація по запланованим земельних торгах продажу права оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі комунальної  власності :

20 січня - 1 земельна ділянка  площею 0,3931 га на території Іллінецької ОТГ Вінницької області;

28 січня - 2 земельних ділянок  на загальну площу 0,1575 га на території смт.Тростянець Тростянецького району Вінницької області.

Інформація по запланованим земельних торгах продажу права оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб:

15 січня – 4 земельні ділянки загальною  площею 16,5279 га на території Вінницької області;

21 січня – 1 земельна ділянка площею  7,6251 га на території Кирнасівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

Інформація по запланованим земельних торгах продажу права оренди земельних ділянок  с/г призначення для ведення фермерського господарства:

30 січня - 5 земельних ділянок  загальною площею 46,6463 га на території Піщанського району Вінницької області.

Інформація по запланованим земельних торгах продажу права оренди земельних ділянок  с/г призначення для ведення товарного с/г виробництва:

17 січня - 4 земельні ділянки  на загальну площу 19,21 га на території Хмельницької області;

20 січня - 2 земельних ділянок  на загальну площу 5,8663 га на території Балківської сільської ради Барського району Вінницької області;

22 січня - 5 земельних ділянок  на загальну площу 60,1527 га на території Дунаєвецької ОТГ Хмельницької області;

23 січня - 5 земельних ділянок  на загальну площу 62,4496 га на території Дунаєвецької ОТГ Хмельницької області;

24 січня - 5 земельних ділянок  на загальну площу 89,3016 га на території Дунаєвецької ОТГ Хмельницької області.    

Довідково

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».