27 Липень

Виробнича нарада в Мурованокуриловецькому районі

    24 липня 2018 року в приміщенні Мурованокуриловецької районної державної адміністрації за ініціативи Мурованокуриловецького відділу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області проведено нараду щодо виготовлення технічних документацій по поновленню нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів.

В нараді приймали участь голови та землевпорядники сільських рад району, начальник відділу № 4 ДП “Вінницький інститут землеустрою” Левошко Л.І.

Учасників наради  було проінформовано про етапи виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів та необхідність внесення до Державного земельного кадастру меж населених пунктів.

Також було наголошено про необхідність уточнення сільськими радами затвердження в 90-х роках меж населених пунктів на сесіях районної ради. 

ДП “Вінницький інститут землеустрою” активно займається встановленням меж населених пунктів та їх нормативно-грошовою оцінкою.

Тільки за останній тиждень внесено до Державного земельного кадастру інформацію про 15-ть меж населених пунктів та підготовлено 16-ть документацій з нормативно-грошової оцінки.