
Технічна документація щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) - це одна з видів землевпорядної документації про яку згадується, зокрема в Земельному кодексі України, Законах України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр» та інших нормативно-правових актах. Розроблена технічна документація щодо встановлення меж також є одним з документів, який дає можливість отримати витяг із Державного земельного кадастру (витяг з ДЗК).
Крім безпосередньо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, технічна документація також обов'язково складається у наступних випадках:
-
внесення до державного земельного кадастру даних про ділянки, право власності щодо яких виникло до 2004 р. (є Державний акт), але які не мають кадастрових номерів. Саме для присвоєння кадастрового номеру і потрібно розробляти технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі;
-
у випадку наявності присвоєного раніше кадастрового номеру, але за відсутності даних щодо земельної ділянки у Державному земельному кадастрі;
-
присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці щодо якої не зареєстровано право власності, але на якій є будівлі та інші об'єкти нерухомості, право власності на які зареєстровано у встановленому порядку. В цьому випадку також необхідно мати дозвіл місцевої ради на розробку технічної документації;
-
для виправлення недоліків (технічних помилок) щодо невірно визначених меж та інших технічних даних щодо земельної ділянки.
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)(земельна частка пай)
Перелік необхідних документів:
1. Нотаріально посвідчений документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку(пай)
2. При оформленні спадщини - запит нотаріуса, копія свідоцтва про смерть, копія паспорта та кода померлого (за наявності)
3. Копія паспорта та ідентифікаційного кода заявника
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)(присадибна (садова) ділянка)
Перелік необхідних документів:
1. Нотаріально посвідчений документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку;
2. Копія свідоцтва про право власності на будинок (у разі наявності);
3. Копія технічного паспорта на будинок (у разі наявності);
4. Копія паспорта та ідентифікаційного кода;
5. Викопіювання із збірного кадастрового плану погоджене сільським головою та землевпорядником.